Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
MýtnaHľadať
 
 

Školy


skola_mytnaMATERSKÁ ŠKOLA

Najdôležitejším obdobím v živote človeka je prvých šesť rokov.Teda predškolský vek. Vtedy sa najviac vyvíja a formuje jeho osobnosť, rozširuje obzor poznania a buduje sa jeho vzťah k okoliu.
Učiteľky materskej školy kladú veľký dôraz na zachovávanie ľudových tradícií formou spievania krásnych starých slovenských ľudových piesní. Aktívne sa podieľajú na výtvarných súťažiach a rôznych kultúrnych podujatiach našej obce
Vážime si, že ste svoje dieťa zverili práve nám a tým sa môžeme podieľať na formovaní jeho osobnosti.

 

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Kde nás nájdete:

riaditeľka materskej školy:

Mgr. Miroslava Karlíková

Mýtna 65, 98553 Mýtna

 

Tel.: 047 / 4397132


Email: msmytna@mytna.sk

 

 

 

skola_mytnaZÁKLADNÁ ŠKOLA

Tak sa nám leto pomaly končí a prichádza o čo si chladnejšia jeseň. Tiež má však  svoje   čaro.  Príroda si oblieka pestrofarebné šaty a my si pochutnávame na sladkých jabĺčkach, slivkách, či hrozne. Na lúkach už nevidieť vlniť sa obilie, no na miesto nich tu rastie radosť. Radosť detí, ktoré sa preháňajú so šarkanmi v ruke. Poletujú a naháňajú sa o preteky s príjemným vetríkom, ktorý deťom farbí líčka do ružova.
   Spolu s jeseňou sa nám začína aj nový školský rok a s ním aj veľa povinností, ale aj nových vedomostí a zážitkov. Naši prváčikovia s otvorenou náručou vítajú svoje nové pani učiteľky a tešia sa na prvé písmenká a číslice, ale aj na nových kamarátov. No a nám stačí vybrať zo skrine zaprášené školské tašky a učebnice a "hor sa do práce."
   V novom školskom roku Vám prajeme hlavne veľa zdravia, elánu, úspechov v práci a veľa, veľa jesennej pohody .

História školy

 

 

Špecifikum vo vyučovacom procese je v tom, že učiteľ pracuje s dvomi ročníkmi. Napriek tomu so skúsenými a vyspelými učiteľmi. Kolektív na škole je malý. Počas školského roku učitelia a vychovávatelia organizujú rôzne akcie napr., súťaže v kreslení, maškarné plesy, školské výlety a iné.

 

Kde nás nájdete


Riaditeľ školy: Mgr. Monika Koporova
Adresa: Mýtna 67, 985 53 Mýtna


047/439 71 92

monikakoporova@post.sk

 

www.zsmytna.edupage.org                          


 


 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Počasie

Počasie Mýtna - Svieti.com
webygroup
ÚvodÚvodná stránka