Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
MýtnaHľadať
 
 

Fotogaléria

 

22.11.2016 Klub dôchodcov a seniorov zorganizoval akciu ukážky zhotovenia adventných vencov a vianočných ozdôb, ktoré predviedli Ľubka Matušková a Martuška Šuleková z kvetinárstva v Mýtnej a servítkovú techniku Janka Karmanová. Akcie sa zúčastnilo 35 záujemcov, nielen členovia klubu, ale i z  radov mladšej generácie.

 

 

 

 

 

Klub dôchodcov a seniorov zorganizoval jednodňový výlet do Banskej Štiavnici. Účastníci navštívili pamiatky v meste a spoznali históriu s objednaným sprievodcom. Prezreli si aj Banské múzeum v prírode a pohyblivý Betlehem. V rámci návštevy mali zaistený i spoločný obed. Po príchode sa všetci členovania zúčastnili na akcii obce rokovania s predstaviteľmi vlády za stavanie diaľnice R2. Dátum : 17.11.2O16.

 

 

 

 

 

 

Klub dôchodcov a seniorov organizoval jednodňový pobyt v kúpeľoch Kováčová. K relaxácii a oddychu využili členovia liečivú vodu, masáže i reštauračné služby.  Poďakovanie za príjemný zážitok posielame starostovi obce za poskytnutie bezplatného autobusu.

 

 

 

Klub dôchodcov a seniorov sa stretol počas predveľkonočného týždňa v kultúrnom dome pri pečení veľkonočných chrapní, ktoré predviedli Elenka a Janka Sekerešové.Stretnutie bolo obohatené sladkou ochutnávkou, smiechom a skvelou nálodou. Ďakujeme členkám za prinesené ingrediencie.

 

 

 

 

Klub dôchodcov a seniorov na návšteve zámku Vígľaš.

 

 

  

Klub dôchodcov a seniorov na výstave Gardenia v Nitre.

 

 

 


 

Fašiangy 2016

Autor: PŠ

Autor: PŠ

bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

Počasie

Počasie Mýtna - Svieti.com
webygroup
ÚvodÚvodná stránka