Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
MýtnaHľadať
 
 

Plesová sezóna

Plesová sezóna :

 

ples 2019 www.jpg

 


Ples 2018.JPG

 


31. Reprezentačný ples

 V sobotu 18.2.2017 sa konal tridsiatyprvý ročník reprezentačného plesu. Zúčastnilo sa ho veľa hostí, ktorým hrala do tanca hudobná skupina MIKOBAND. Kultúrny program zabezpečila Tanečná škola Dance Attack z Lučenca, ktorá predviedla ukážky latinskoamerických tancov. Súčasťou plesu bola aj bohatá tombola (cez 70 cien) a možnosť odfotiť sa s rôznymi zábavnými rekvizitami.  Ľudia sa vo skvelej atmosfére zabávali do pozdných ranných hodín. Výťažok z plesu je použitý pre deti materskej a základnej školy.                                                                                                                                                Poďakovanie za organizáciu patrí kultúrnej komisii, ZŠ a MŠ a všetkým, ktorí sa podieľali pri príprave. Rovnako veľká vďaka všetkým sponzorom, ktorí venovali ceny do tomboly.                                                                  

PŠ   

Ples 2017 final.JPG

 

 

 30. Reprezentačný ples

 V sobotu 13.2.2016 sa konal jubilejný tridsiaty ročník reprezentačného plesu. Zúčastnilo sa ho mnoho hostí, ktorým hrala do tanca hudobná skupina Experience z Hnúšte. Kultúrny program zabezpečila skupina Ščamba, ktorá mala výborný program. Súčasťou plesu bola aj bohatá tombola.  Ľudia sa vo skvelej atmosfére zabávali do pozdných ranných hodín. Výťažok z plesu je použitý pre deti materskej a základnej školy.                                                                                                                                                 Poďakovanie za organizáciu patrí kultúrnej komisii, ZŠ a MŠ a všetkým, ktorí sa podieľali pri príprave. Rovnako veľká vďaka všetkým sponzorom, ktorí venovali ceny do tomboly.                                                                   Fotky si môžete pozrieť tu.

  

   

 

Ples 2015 final.JPG

 

 

 

Ples 2015.JPG

 29. Reprezentačný ples ZRPŠ

 Výkonný výbor Rodičovského združenia každoročne organizuje  Reprezentačný ples školy. Tento rok (2015) to bol už dvadsiatydeviaty ročník. Cieľom  tohto spoločenského stretnutia rodičov , učiteľov, ale aj ostatných občanov ,  ktorí nemajú deti v MŠ a ZŠ,  je v príjemnom, kultúrnom a priateľskom prostredí a veselej zábave prehĺbiť vzájomné spoznanie sa, porozumenie si a spoluprácu. Výťažok z plesu je vždy použitý pre deti materskej a základnej školy.  

 

 

1. Reprezentačný obecný ples

ples obecný.JPG

Dňa 22.1.2011 sa v priestoroch Kultúrneho domu v Mýtnej konal  prvý Reprezentačný obecný ples. Zúčastnilo sa na ňom 120 hostí, do tanca a na počúvanie hrala hudobná skupina Akcent. Iniciátorom a dušou celej organizácie plesu bol starosta obce Ing.Pavel Greksa.  

Do vkusne vyzdobenej sály sa začali hostia schádzať okolo 19,40 hod., kde už aj hudobníci vyvolávali príjemnú náladu – hrali odušu. Ples otvoril krátkym príhovorom p. starosta, všetkých srdrčne privítal a poprial príjemnú zábavu. Nasledovalo predtacovanie, ktoré urobili členovia tanečnej skupiny Attakk . Ich ladné i rezké tanečné kreácie vyvolali zaslúžený potlesk prítomných. Nasledovalo ľudové kolo v prevedení tanečníkov VFS Jánošík. Až po ich vystúpení začali tancovať účastníci plesu. Prvým párom na tanečnom parkete boli p. starosta a jeho partnerka. Netrvalo dlho a tanečný parket bol plný tancujúcich. Tak sa rozprúdila zábava. Ako býva zvykom, kapela striedala tanečné kolá s „ klasickými  a „ modernými  tancami. Ťažko povedať, pri ktorých  bol parket plnší. V prestávkach sa pri  stoloch živo debatovalo a smialo, nálada bola výborná, družná aj vďaka občerstveniu, ktoré bolo v cene vstupného, a dobre zásobenému bufetu. Prvým ale len čiastočným prerušením- „plesania bola výdatná, chutná večera, na ktorú odchádzali hostia postupne. Hneď po polnoci začalo žrebovanie bohatej tomboly s hodnotnými cenami. Nálada začala vrcholiť po skončení tomboly a trvala až do piatej hodiny ráno, kedy sa rozišli poslední „ plesajúci.

Reprezentačný obecný ples r.2011 v Mýtnej sa teda vydaril ku všeobecnej spokojnosti, takže už teraz možno začať rozmýšľať o jeho uskutočnení v r. 2012.

fotogaléria : 

fotogaléria tanečnej školy Dance Attacc č. 1

fotogaléria tanečnej školy Dance Attacc č. 2

2. 26 Reprezentačný ples ZRPŠZRPŠ.JPG

Výkonný výbor Rodičovského združenia každoročne organizuje Reprezentačný ples školy. Tento rok to bol už dvadsiatyšiesty ročník. Cieľom tohto spoločenského stretnutia rodičov , učiteľov, ale aj ostatných občanov , ktorí nemajú deti v MŠ a ZŠ,  je v príjemnom, kultúrnom a priateľskom prostredí a veselej zábave prehĺbiť vzájomné spoznanie sa, porozumenie si a spoluprácu.

 
Výťažok z plesu je vždy použitý pre deti materskej a základnej školy.  

 

 

 ples 1.JPG ples 2.JPG ples 3.JPG

3. Fašiangový ples

Na fašiangy výskaj, v pôste brucho stískaj!

Veru tak, fašiangy sú najmä obdobím hojnosti a veselosti. Obdobím, kedy sa ľudia vybláznia pred nadchádzajúcim pôstom.

Obec Mýtna plesovú sezónu ukončila plesom rodákov Mýtnej a blízkeho okolia. Nuž plesalo sa ostošesť, tak ako sa na ukončenie plesovej sezóny v obci patrí. Dúfajme, že aj na budúci rok sa stretneme v takom hojnom počte.

 


 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

Počasie

Počasie Mýtna - Svieti.com
webygroup
ÚvodÚvodná stránka